10 maja 2022 Udostępnij

Czy renowacja może podnieść morale?

Czy Twoje biuro ma już za sobą lepsze dni? Czy meble w Twojej firmie wyglądają na nieco zniszczone? Czy patrzysz z tęsknotą na eleganckie biura w bloku obok i chciałbyś, aby Twoje było takie samo?

W takim razie nadszedł czas na remont.

Tak, będzie to kosztować czas i pieniądze, ale może przynieść dodatkowe zyski. Dlaczego? Ponieważ istnieje bezpośredni związek między morale pracowników a środowiskiem biurowym. Z kolei istnieje bezpośredni związek między zwiększoną produktywnością i zyskami a wzrostem morale!

Jedna z tych statystyk naprawdę się wyróżnia - 25% ankietowanych podróżowałoby dodatkowe pół godziny każdego dnia, aby pracować w swoim idealnym biurze. To bardzo dużo!

Remont nie musi kosztować fortuny, wystarczy wiedzieć, czego się chce, zaplanować, ustalić budżet i rozejrzeć się. Można łatwo znaleźć tanie biurko biurowe wykonawczy za mniej niż mogłoby się wydawać, a wybory designerskich mebli biurowych nie są poza zasięgiem cenowym albo.

Odśwież swój wystrój, przenieść rzeczy wokół, w zasadzie zrobić biuro bardziej produktywne i pozytywne w jego poczucie. Wkrótce zobaczysz korzyści i uśmiechy na twarzach swoich pracowników.

Czy niedawno przeprowadzałeś remont?

 

Natalia Bizoń

redakcja pst.org.pl