19 sierpnia 2022 Udostępnij

6 Niezbędnych rzeczy do stworzenia wysokiej jakości projektu biura domowego

W obecnym klimacie coraz więcej osób znajduje potrzebę pracy w domu. Dla niektórych jest to rzeczywistość, którą wymusza na nich sytuacja Covid-19, ale wielu dokonuje wyboru celowo.

Niezależnie od tego, czy wybrałeś ten układ, czy nie, ważne jest, aby mieć wygodne środowisko pracy, gdy wykonujesz swoje codzienne zadania w środowisku domowym. Nie każdy ma miejsce na domowe biuro, ale istnieje wiele sposobów, aby włączyć mały obszar roboczy, podobny do biura, do swojego domu.

Sprawdź tę infografikę, która mówi o tym, jak stworzyć idealne środowisko pracy w domu.

Źródło - https://cacoo.com/blog/infographic-working-remotely-heres-how-to-perfect-your-home-office-setup/

Istnieją pewne elementy, które składają się na wysokiej jakości domowe biuro, niezależnie od tego, gdzie w domu zdecydujesz się je umieścić. Sprawdźmy 6 must haves do projektowania wysokiej jakości domowego biura.

Przechowywanie

Będziesz musiał być w stanie bezpiecznie przechowywać papiery daleko i bezpiecznie. Ja jest prawdopodobny że ludzie przychodzą i iść od twój domu na regularnej podstawie i ja może być ogromnym bezpieczeństwem problemem ty mieć pracy papiery lying wokoło. Szukać w kierunku biurowych rozwiązań magazynowych, które są mniej komercyjne w projekcie, aby dopasować się do wystroju domowego biura.

Wygodny i wspierający krzesło

Daleko zbyt wiele ludzie zakładają one mogą siedzieć na kanapie lub przy kuchennym stole, ale jeżeli ty wydajesz zbyt wiele godzin w unsupportive krzesło, ty będziesz płacić za to w bólu pleców. Warto zainwestować we wspierające krzesło biurowe, na przykład model ergonomiczny.

Inspirujący wystrój

To zależy, gdzie twoje biuro jest w domu, jak do rodzaju wystroju można iść na. Jeśli masz wolny pokój i używasz tego jako swojego biura, możesz udekorować go w bardziej profesjonalny sposób. Jednakże, jeśli twoje biuro jest w rogu jadalni, na przykład, spójrz w kierunku wystroju, który jest domowy, ale inspirujący. Zielenie, błękity i żółcienie są idealne dla motywacji, wraz z kilkoma roślinami domowymi tu i tam.

Wpuść trochę naturalnego światła

To, że jesteś w domu, nie oznacza, że nie potrzebujesz dużej ilości naturalnego światła i świeżego powietrza podczas pracy. To jest wystarczająco trudne, pracując z domu czasami, bez podejmowania go jeszcze trudniejsze! Otwórz okna, usuń bałagan z parapetów i pozwól matce naturze pomóc.

Właściwy typ biurka

Upewnia się ty wybierasz biurko który jest wielki dosyć dla co potrzebujesz, ale no w ten sposób ogromny że bierze up twój całkowitą przestrzeń. Istnieje wiele biurek biurowych, które są specjalnie zaprojektowane dla biur domowych, więc przeglądaj projekty i znajdź taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wystarczająca przestrzeń do swobodnej pracy

Łatwo jest założyć, że możesz po prostu wcisnąć biurko pod okno w salonie i to jest wystarczająca przestrzeń dla Twojego domowego biura do funkcjonowania. Nieprawda! Potrzebujesz wystarczająco dużo miejsca, aby móc wykonywać swoją pracę bez uczucia ciasnoty i musisz również upewnić się, że projekt biura pasuje do wystroju domu też. Posiadanie pewnej ilości separacji między środowiskiem domowym a biurem domowym jest ważne - w przeciwnym razie, będziesz po prostu myślał o pracy, kiedy nie pracujesz, a będziesz myślał o zadaniach domowych, kiedy powinieneś pracować.

Te cechy biura domowego pomogą Ci stworzyć środowisko pracy we własnym domu, które jest nie tylko atrakcyjne, ale które jest również wygodne i produktywne do pracy w zbyt.

Daria Cichoń

redakcja pst.org.pl